Het programma van de 21ste WDF World Cup in Japan.
Donderdag 3 oktober wordt in Kobe Japan de 21ste editie gehouden van de WDF World Cup. In 4 categorieën wordt er gespeeld om de diverse wereldtitels en overall titels. De 3 categorieën zijn heren, dames en jongens en meisjes. In Kobe zijn teams uit 31 verschillende landen aanwezig die de sportieve strijd zullen aangaan.
De landen zijn:
Heren teams: Australië, Bahamas, België, Canada, Denemarken, Finland, Frankrijk, Duitsland, Gibraltar, Hong Kong, IJsland, India, Italië, Japan, Luxemburg, Mongolië, Nederland, Nieuw Zeeland, Noorwegen, Republiek Ierland, Rusland, Zuid Afrika, Zuid Korea, Zweden, Zwitserland, Trinidad & Tobago, Turkije en Amerika.
Dames teams: Australië, Bahamas, België, Canada, Tsjechië, Denemarken, Finland, Frankrijk, Duitsland, Hong Kong, India, Italië, Japan, Mongolië, Nederland, Nieuw Zeeland, Noord Ierland, Noorwegen, Republiek Ierland, Rusland, Zuid Afrika, Zuid Korea, Zweden, Zwitserland, en Amderika.
Jeugd: Australië, Canada, Denemarken, Duitsland, Iran, Japan, Nederland, Republiek Ierland, Rusland, Zuid Afrika, Zweden en Turkije.
De Nederlandse afvaardiging in Kobe bestaat uit:
Heren: Richard Veenstra (FDB), Wesley Harms (DONHN), Chris Landman (SDC) en Willem Mandigers (KDO)
Dames: Aileen de Graaf (DBMN), Sharon Prins (DSWN), Anca Zijlstra (KDO) en Vanessa Zuidema (DONHN)
Jeugd: Wessel Nijman (DVK), Justin van Tergouw (DBMN), Lerena Rietbergen (DONHN) en Layla Brussel (DBA) die uitkomen namens de jeugd.
Coaches: herenbondscoach John Lokken, damesbondscoach Karin ten Kate en jeugdbondscoach Dick Bontekoe
Het programma voor de World Cup ziet er omgerekend naar Nederlandse tijd zo uit:
Dinsdag 3 oktober
03:00 Team Managers vergadering
04:00 uur WDF Algemene Vergadering
10:00 uur Openingsceremonie
Woensdag 4 oktober
01:00 uur Dames team wedstrijden ( Round Robin en play off tot aan de finale)
01:30 uur Heren team wedstrijden ( Round Robin en play off tot aan de finale)
02:30 uur Jongens singles en meisjes koppels ( Round Robin en play off tot aan de finale)
Donderdag 5 oktober
02:30 uur Meisjes singles en jongens koppels ( Round Robin en play off tot aan de finale)
02:30 uur Heren singles play off tot aan de finale
05:00 uur Dames koppels play off tot aan de finale
Vrijdag 6 oktober (Live stream van de finales op het podium)
01:00 uur Dames singles play off tot aan de finale
01:00 uur Jeugd mixed koppels ( Round Robin en play off tot aan de finale)
02:00 uur Heren koppels play off tot aan de finale
08:30 uur Podium finale jeugd mixed koppel
09:15 uur Podium finale meisjes koppels
10:00 uur Podium finale jongens koppels
10:45 uur Podium finale dames koppels
11:30 uur Podium finale heren koppels
Zaterdag 7 oktober (Live stream van de finales op het podium)
02:00 uur Laatste podium finales ( jongens en meisjes singles, heren en dames singles en heren en dames team finale )
07:45 uur prijsuitreiking en afsluiting
11:30 uur Afscheidsbanket
Let op tijden kunnen worden gewijzigd indien noodzakelijk en zodra de link naar de stream bekend is zullen wij deze publiceren