Loting World Cup of Darts. Nederland treft Spanje
Zojuist is de loting verricht voor de PDC World Cup of Darts een toernooi waar 32 landen teams tegen elkaar uitkomen en er zowel singles als koppels worden gespeeld.
Het toernooi wordt van 6 tot en met 9 juni gehouden in Hamburg, Duitsland met op donderdag 6 juni de eerste ronde waarin 16 teams in actie komen.
Vrijdagavond 7 juni is het tweede gedeelte van de eerste ronde met de resterende 16 teams
Zaterdag 8 juni zijn er twee sessies, ‘s middags en ‘s avonds en na afloop zijn de kwartfinales bekend die zondagmiddag 9 juni worden gespeeld.
De halve finales zijn zondagavond met aansluitend de finale.
Voor Nederland een team in een nieuwe samenstelling, Michael van Gerwen en Jermaine Wattimena en team Nederland heeft in de eerste ronde geloot tegen Spanje. Dit team bestaat uit Cristo Reyes en Toni Alcinas dus wordt het al gelijk een pittig begin.
De loting die door Wayne Mardle werd gedaan kwam als volgt uit de bus;
Eerste ronde | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Engeland (1) | – | Fillipijnen | – | ||
2 | Rep. Ierland | – | Griekenland | – | ||
3 | Oostenrijk (8) | – | Rusland | – | ||
4 | China | – | USA | – | ||
5 | Australië (5) | – | Finland | – | ||
6 | Italië | – | Canada | – | ||
7 | Nederland (4) | – | Spanje | – | ||
8 | Polen | – | Tsjechië | – | ||
9 | Schotland (2) | – | Denemarken | – | ||
10 | Brazilië | – | Zweden | – | ||
11 | België (7) | – | Hong Kong | – | ||
12 | Hongarije | – | Duitsland | – | ||
13 | Nrd Ierland (6) | – | Zuid Afrika | – | ||
14 | Nieuw Zeeland | – | Litouwen | – | ||
15 | Wales (3) | – | Singapore | – | ||
16 | Gibraltar | – | Japan | – |
De samenstelling van de teams is;
(Seed 1) Engeland – Rob Cross & Michael Smith
(Seed 2) Schotland – Gary Anderson & Peter Wright
(Seed 3) Wales – Gerwyn Price & Jonny Clayton
(Seed 4) Nederland – Michael van Gerwen & Jermaine Wattimena
(Seed 5) Australië – Simon Whitlock & Kyle Anderson
(Seed 6) Nrd Ierland – Daryl Gurney & Brendan Dolan
(Seed 7) België – Kim Huybrechts & Dimitri Van den Bergh
(Seed 8) Oostenrijk – Mensur Suljovic & Zoran Lerchbacher
Brazilië – Diogo Portela & Artur Valle
Canada – Dawson Murschell & Jim Long
China – Xiaochen Zong & Qingyu Zhan
Tsjechië – Pavel Jirkal & Karel Sedlacek
Denemarken – Per Laursen & Niels Heinsøe
Finland – Marko Kantele & Kim Viljanen
Duitsland – Max Hopp & Martin Schindler
Gibraltar – Dyson Parody & Antony Lopez
Griekenland – John Michael & Veniamin Symeonidis
Hong Kong – Royden Lam & Kai Fan Leung
Hungarije – Pal Szekely & Janos Vegso
Italië – Andrea Micheletti & Stefano Tomassetti
Japan – Seigo Asada & Haruki Muramatsu
Litouwen – Darius Labanauskas & Mindaugas Barauskas
Nieuw Zeeland – Cody Harris & Haupai Puha
Fillipijnen – Lourence Ilagan & Noel Malicdem
Polen – Krzysztof Ratajski & Tytus Kanik
Rep. Ierlandd – Steve Lennon & William O’Connor
Rusland – Boris Koltsov & Aleksey Kadochnikov
Singapore – Paul Lim & Harith Lim
Zuid Afrika – Devon Petersen & Vernon Bouwers
Spanje – Cristo Reyes & Toni Alcinas
Zweden – Dennis Nilsson & Magnus Caris
Verenigde Staten Darin Young & Chuck Puleo