PDC lanceert speelschema voor Premier League 2020
Donderdag 6 februari start de Unibet Premier League in het Schotse Aberdeen en op donderdag 26 maart wordt in Rotterdam ‘Judgement Night’ gespeeld. Eind van deze avond is bekend welke speler het deelnemersveld moet verlaten als laatst geëindigde na 9 wedstrijden.
Donderdag 2 april gaat de Premier Leage dan verder met de 8 overgebleven spelers waarvan er 4 op donderdag 21 mei de play offs gaan spelen in de O2 te Londen.
Ook dit jaar weer twee toernooien achter elkaar in Rotterdam Ahoy met op woensdag 25 maart Michael van Gerwen tegen Glen Durrant en’Challenger’ Jeffrey de Zwaan tegen Peter Wright.
Donderdag 26 maart komt Jermaine Wattimena als laatste van de 9 ‘Challengers’ in actie tegen Gerwyn Price en speelt Michael van Gerwen tegen Gary Anderson.
Hieronder het speelschema voor de komende 9 speelavonden. Na ‘Judgement Night’ zal de indeling voor de laatste sessies bekend gemaakt worden.
In het onderstaande schema staan de ‘Challengers’ vetgedrukt. Zij spelen slechts 1 avond mee in dit evenement met natuurlijk niet te vergeten Fallon Sherrock die 13 februari het gaat opnemen tegen Glen Durrant.
6 februari 2020 – Aberdeen | |||||
Speelweek 01 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Michael Smith | – | Glen Durrant | ||
2 | Gary Anderson | – | Daryl Gurney | ||
3 | Michael van Gerwen | – | Peter Wright | ||
4 | Nathan Aspinall | – | John Henderson | ||
5 | Gerwyn Price | – | Rob Cross | ||
13 februari 2020 – Nottingham | |||||
Speelweek 02 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Rob Cross | – | Nathan Aspinall | ||
2 | Gerwyn Price | – | Michael Smith | ||
3 | Gary Anderson | – | Peter Wright | ||
4 | Glen Durrant | – | Fallon Sherrock | ||
5 | Daryl Gurney | – | Michael van Gerwen | ||
20 februari 2020 – Cardiff | |||||
Speelweek 03 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Peter Wright | – | Rob Cross | ||
2 | Jonny Clayton | – | Michael Smith | ||
3 | Michael van Gerwen | – | Nathan Aspinall | ||
4 | Daryl Gurney | – | Gerwyn Price | ||
5 | Glen Durrant | – | Gary Anderson | ||
27 februari 2020 – Dublin | |||||
Speelweek 04 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Glen Durrant | – | Nathan Aspinall | ||
2 | Rob Cross | – | Gary Anderson | ||
3 | Daryl Gurney | – | Michael Smith | ||
4 | William O’Connor | – | Michael van Gerwen | ||
5 | Gerwyn Price | – | Peter Wright | ||
5 maart 2020 – Exeter | |||||
Speelweek 05 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Rob Cross | – | Daryl Gurney | ||
2 | Gerwyn Price | – | Glen Durrant | ||
3 | Nathan Aspinall | – | Peter Wright | ||
4 | Gary Anderson | – | Luke Humphries | ||
5 | Michael van Gerwen | – | Michael Smith | ||
12 maart 2020 – Liverpool | |||||
Speelweek 06 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Michael Smith | – | Peter Wright | ||
2 | Daryl Gurney | – | Glen Durrant | ||
3 | Gerwyn Price | – | Michael van Gerwen | ||
4 | Rob Cross | – | Stephen Bunting | ||
5 | Gary Anderson | – | Nathan Aspinall | ||
19 maart 2020 – Newcastle | |||||
Speelweek 07 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Michael Smith | – | Gary Anderson | ||
2 | Michael van Gerwen | – | Rob Cross | ||
3 | Nathan Aspinall | – | Gerwyn Price | ||
4 | Chris Dobey | – | Daryl Gurney | ||
5 | Peter Wright | – | Glen Durrant | ||
25 maart 2020 – Rotterdam | |||||
Speelweek 08 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Gary Anderson | – | Gerwyn Price | ||
2 | Nathan Aspinall | – | Daryl Gurney | ||
3 | Michael Smith | – | Rob Cross | ||
4 | Michael van Gerwen | – | Glen Durrant | ||
5 | Peter Wright | – | Jeffrey de Zwaan | ||
26 maart 2020 – Rotterdam – Judgement Night | |||||
Speelweek 09 | |||||
Pos | Player | Player | |||
1 | Glen Durrant | – | Rob Cross | ||
2 | Nathan Aspinall | – | Michael Smith | ||
3 | Peter Wright | – | Daryl Gurney | ||
4 | Michael van Gerwen | – | Gary Anderson | ||
5 | Jermaine Wattimena | – | Gerwyn Price |
Speelavond 10 is op 2 april in Belfast
Speelavond 11 op 9 april in Sheffield
Speelavond 12 op 16 april in Manchester
Speelavond 13 op 23 april in Berlijn
Speelavond 14 op 30 april in Birmingham
Speelavond 15 op 7 mei in Glasgow
Speelavond 17 op 14 mei in Leeds
en de grote finale is op 21 mei in Londen