In zijn tweede finale was het dan eindelijk prijs voor Peter Wright. Gisteren verloor hij de finale van Ryan Searle en bijna ging de titel van Players Championship 23 ook aan zijn neus voorbij want Peter had ondertussen al 7 matchdarts gemist.
Daardoor kwam tegenstander Jonny Clayton met 167 finish terug naar 7-5 en ondanks een grove rekenfout in leg 13 toch op 6-7 en in leg 14 zelfs langszij. Maar in de beslissende leg liepen de scores wat minder voor Clayton en wist Wright alsnog de winnende dubbel te vinden voor de titel.
Maik Kuivenhoven,die vandaag de beste Nederlander was., speelde een goed toernooi. Maik verloor bij de laatste 16 van Jamie Hughes maar kan terug kijken op een paar mooie overwinningen.
Hij won onder meer van Nathan Aspinall, William O’Connor en Andy Boulton. De uitslagen tot en met de laatste 16 vind je hier.
Uitslagen vanaf de kwartfinales:
| Pos | Player | Player | score | |||
| 1 | Jamie Hughes | – | Daryl Gurney | 6 | – | 5 |
| 2 | Peter Wright | – | Martin Schindler | 6 | – | 3 |
| 3 | Luke Humphries | – | James Wade | 3 | – | 6 |
| 4 | Ryan Searle | – | Jonny Clayton | 2 | – | 6 |
| Halve finale | ||||||
| Pos | Player | Player | score | |||
| 1 | Jamie Hughes | – | Peter Wright | 5 | – | 7 |
| 2 | James Wade | – | Jonny Clayton | 2 | – | 7 |
| Finale | ||||||
| Pos | Player | Player | score | |||
| 1 | Peter Wright | – | Jonny Clayton | 8 | – | 7 |