Ladbrokes UK Open 2020 de vrijdagmiddagmiddagwedstrijden – updates uitslagen
Vandaag start in Butlin’s Minehead Resort het 2020 Ladbrokes UK Open. Gespeeld worden de eerste tweede en derde ronde op 8 podia tegelijk. Diverse Nederlanders komen vanmiddag in actie en vanavond gaat ronde vier van start waarvoor eerst wordt geloot.
De loting voor de middagwedstrijden die om 12:00 uur beginnen op de podia 2 tot en met 8 en om 13:00 uur op podium 1 is als volgt:
Eerste – tweede en derde ronde
Podium 01
Mike De Decker v Lisa Ashton (R1) 6 – 2
Damon Heta v Scott Waites (R1) 4 – 6
Kyle McKinstry v Fallon Sherrock (R1) 6 – 1
Scott Baker v Mark McGeeney (R2) 5 – 6
Jeff Smith v John Michael (R2) 5 -6
David Pallett v Kevin Doets 3 – 6
Jason Heaver v Kyle McKinstry (R2) 4 – 6
Luke Humphries v Kyle Anderson (R3) 6 – 5
Kim Huybrechts v Robert Thornton (R3) 6 – 1
Josh Payne v Luke Woodhouse (R3) 6 – 4
Podium 02
Cody Harris v Scott Taylor (R1) 6 – 5
Kai Fan Leung v Kelvin Self (R1) 6 – 3
Adam Hunt v Karel Sedlacek (R1) 0 – 6
Keane Barry v Alan Tabern (R1) 2 – 6
Andy Hamilton v Patrick Lynskey (R1) 6 – 3
Marko Kantele v Dirk van Duijvenbode (R2) 0 – 6
Scott Waites v Geert Nentjes (R2) 6 – 1
Daniel Larsson v Mike De Decker(R2) 5 – 6
Bradley Brooks v Nick Kenny (R3) 6 – 2
Ryan Searle v Cristo Reyes
William O’Connor v Jan Dekker (R3) 6 – 2
Vincent van der Voort v JohnMichael (R3) 6 – 4
William Borland v Mike De Decker (R3) 6 – 5
Podium 3
Steffen Siepmann v Krzysztof Kciuk (R1) 6 – 4
Peter Jacques v Ciaran Teehan (R1) 6 – 4
Michael Barnard v Steve Brown (R1) 5 – 6
Daniel Larsson v Ryan Meikle (R1) 6 – 5
Harry Ward v Gavin Carlin (R2) 6 – 5
Kirk Shepherd v Kai Fan Leung/(R2) 2 – 6
Karel Sedlacek v Barrie Bates (R2) 6 – 2
Rhys Hayden v James Richardson (R2) 6 – 4
Ron Meulenkamp v Richard North (R3) 4 – 6
Conan Whitehead v Steve West (R3) 2 – 6
Devon Petersen v Bradley Brooks (R3) 4 – 6
Wesley Harms v Martin Atkins (R3) 5 – 6
Podium 4
Jason Askew v Greg Ritchie (R1) 6 – 4
Jason Heaver v Jesus Noguera (R1) 6 – 0
Adam Smith-Neale v Ben Cheeseman (R1) 6 – 4
Darren Beveridge v Nathan Rafferty (R1) 3 – 6
Andy Boulton v Reece Robinson (R2) 6 – 2
Nathan Derry v Maik Kuivenhoven (R2) 3 – 6
Justin Smith v Wesley Harms (R2) 5 – 6
Derk Telnekes v Madars Razma (R2) 4 – 6
Jamie Lewis v Ross Smith (R3) 6 – 5
Ted Evetts v James Wilson (R3) 4 – 6
Steve Lennon v Alan Tabern (R3) 4 – 6
Mickey Mansell v Niels Zonneveld (R3) 2 – 6
Podium 5
Adam Huckvale v Stephen Burton (R1) 6 – 1
Rhys Hayden v James Clark (R1) 6 – 5
Cameron Menzies v Bradley Brooks (R1) 5 – 6
Kevin Burness v Harald Leitinger (R1) 1 – 6
Jonathan Worsley v Matt Clark (R2) 6 – 4
Carl Wilkinson v Steffen Siepmann (R2) 2 – 6
Ted Evetts v Berry van Peer/ (R2) 6 – 1
Steve Brown v Alan Tabern (R2) 3 – 6
Justin Pipe v Kai Fan Leung (R3) 6 – 3
Ryan Joyce v Yordi Meeuwisse (R3) 6 – 2
Jose De Sousa v Lewis Williams (R3) 4 – 6
Nathan Rafferty v Jamie Hughes (R3) 2 – 6
Podium 6
Aaron Beeney v Wesley Harms (R1) 3 – 6
Boris Koltsov v Danny van Trijp (R1) 4 – 6
Andrew Davidson v William Borland (R1) 2 – 6
Lewis Williams v Robert Owen (R1) 6 – 5
Cody Harris v Jason Lowe (R2) 1 – 6
Martin Atkins v Christian Bunse (R2) 6 – 2
Mike van Duivenbode v Nathan Rafferty (R2) 1 – 6
Niels Zonneveld v Andy Hamilton (R2) 6 – 4
Maik Kuivenhoven v Gabriel Clemens (R3) 3 – 6
Darius Labanauskas v Dirk van Duijvenbode (R3) 3 – 6
Rhys Hayden v Toni Alcinas (R3) 6 – 2
Matthew Edgar v Callan Rydz (R3) 6 – 3
Podium 7
Martin Atkins v Ryan Murray (R1) 6 – 3
Shane McGuirk v Callan Rydz (R1) 5 – 6
Wayne Jones v Gary Blades (R1) 6 – 1
Berry van Peer v Owen Roelofs (R1) 6 – 3
Rowby-John Rodriguez v Jason Askew (R2) 5 – 6
Peter Jacques v Yordi Meeuwisse (R2) 3 – 6
Lewis Williams v Adrian Gray (R2) 6 – 3
Harald Leitinger v Joe Murnan (R2) 3 – 6
Martin Schindler v Benito van de Pas (R3) 6 – 4
Mark McGeeney v Andy Boulton (R3) 4 – 6
Jonathan Worsley v Jason Lowe (R3) 3 – 6
Madars Razma v Scott Waites (R3) 2 – 6
Podium 8
Justin Smith v Andy Jenkins (R1) 6 – 3
Derk Telnekes v Martijn Kleermaker (R1) 6 – 3
James Richardson v Darren Penhall (R1) 6 – 4
Kevin Doets v Alfie Thompson (R1) 6 – 1
Stephen Burton v Vincent van der Meer (R2) 6 – 4
Waybe Jones v Conan Whitehead (R2) 3 – 6
Danny van Trijp v William Borland (R2) 0 – 6
Adam Smith-Neale v Callan Rydz (R2) 3 – 6
Jelle Klaasen v Jason Askew (R3) 6 – 3
Harry Ward v Steffen Siepmann (R3) 6 – 3
Kevin Doets v Simon Stevenson (R3) 5 – 6
Karel Sedlacek v Joe Murnan (R3) 3 – 6
Kyel McKinstry v Stephen Burton (R3) 6 – 2
Speelschema
Vrijdag 6 maart aanvang 12:00 uur – podium 1 start om 13:00 uur
Gespeeld worden de eerste – tweede en derde ronde op de podia 1 tot en met 8
Avondsessie aanvang 20:00 uur
Gespeeld wordt de vierde ronde – op de podia 1 t/m 8
Live uitzendingen van ITV4 en RTL7