Andy Fordham doet Lakeside 2018 loting
Vanavond even na achten heeft dartsicoon Andy Fordham samen met Lakeside Master of Ceremonies, Richard Ashdown de loting gedaan voor Lakeside World Pro 2018. Er werden 3 lotingen gedaan, als eerste die voor de spelers die een voorronde spelen, vervolgens de loting herentoernooi en aansluitend de loting voor het damestoernooi.
Er zijn 16 spelers die een voorronde spelen en de winnaars plaatsen zich bij de laatste 32 heren. Van die 32 heren zijn er 16 geseed.
Onder de spelers die een voorronde spelen de Nederlanders Jeffrey Sparidaans, Danny Noppert, Derk Telnekes en Chris Landman. Tussen de geplaatste spelers drie Nederlanders, Wesley Harms, Willem Mandigers en Richard Veenstra.
Het damestoernooi telt 16 deelneemsters waarvan er 8 geplaatst met daaronder Sharon Prins en Aileen de Graaf. Anca Zijlstra is de derde Nederlandse dame in het toernooi.
De loting geeft het wedstrijdschema aan ( bracket ) Hoe de speelvolgorde gaat worden worden binnenkort bekend gemaakt.
Loting voorronde:
Voorronde partijen | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | Penigran Mohammed – Bru | Gary Robson – Eng | |||
2 | Justin Thompson – Austr | Chris Gilliand – Nrd Ierl | |||
3 | Dennis Nilson – Zwe | Jeffrey Sparidaans – Ned | |||
4 | David Cameron – Can | Michael Unterbuchner – Dui | |||
5 | Umit Uygonsolu – Tur | Chris Harris – Wal | |||
6 | Craig Caldwell – Nw Zld | Daniel Day – Eng | |||
7 | Joey Chaney – USA | Danny Noppert – Ned | |||
8 | Chris Landman – Ned | Derk Telnekes – Ned |
Loting eerste ronde:
Eerste ronde | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | (16) Darryl Fitton – Eng | – | Winnaar voorronde match 2 | ||
2 | (1) Glen Durrant – Eng | – | Winnaar voorronde match 1 | ||
3 | (9) Jim Williams – Wal | – | Winnaar voorronde match 3 | ||
4 | (8) Cameron Menzies – Scho | – | Conan Whitehead – Eng | ||
5 | (12) Dean Reynolds – Wal | – | Winnaar voorronde match 5 | ||
6 | (5) Ross Montgomery – Scho | – | Scott Waites – Eng | ||
7 | (13) Andy Baetens – Bel | – | Scott Baker – Eng | ||
8 | (4) Scott Mitchell – Eng | – | Darius Labanauskas – Lit | ||
9 | (15) James Hurrell – Eng | – | Winnaar voorronde match 7 | ||
10 | (2) Mark McGeeney – Eng | Martin Adams – Eng | |||
11 | (10) Willem Mandigers – Ned | – | Nick Kenny – Wal | ||
12 | (7) Wesley Harms – Ned | – | Wayne Warren – Wal | ||
13 | (11) Richard Veenstra – Ned | – | Kyle McKinstry – Nrd Ierl | ||
14 | (6) Geert De Vos – Bel | – | Winnaar voorronde match 8 | ||
15 | (14) Martin Phillips – Wal | – | Winnaar voorronde match 6 | ||
16 | (3) Jamie Hughes – Eng | – | Winnaar voorronde match 4 |
Loting damestoernooi:
Eerste ronde | |||||
Pos | Speler 1 | Speler 2 | score | ||
1 | (8) Sharon Prins – Ned | – | Maria O’Brien – Eng | ||
2 | (1) Deta Hedman – Eng | – | Rachna David – Noor | ||
3 | (5) Corrine Hammond – Austr | – | Fallon Sherrock – Eng | ||
4 | (4) Lisa Ashton – Eng | – | Rhian Griffiths – Wal | ||
5 | (7) Trina Gulliver – Eng | – | Vicky Pruim – Zwe | ||
6 | (2) Aileen de Graaf – Ned | – | Paula Jacklin – Eng | ||
7 | (6) Ana. Dobromyslova – Rus | – | Anca Zijlstra – Ned | ||
8 | (3) Lorraine Winstanley – Eng | – | Tricia Wright – Eng |