Play off voor het PDC Youth WK – Martin Schindler – Dimitri Van den Bergh spelen de finale
In het Engelse Wigan spelen vanmiddag 96 jeugdspelers voor de finale plaatsen van het Unicorn 2018 World Youth Darts Championship. Een flink aantal Nederlandse jeugdspelers doen er aan mee met de hoop zich te plaatsen voor de finale die zondag 25 november wordt gespeeld.
De 96 deelnemers worden door loting verdeeld over 32 groepen van elk 3 spelers met in elke groep een PDC Youth Order of Merit top 32 speler als groepshoofd. Er worden dus 64 spelers ingeloot. Van iedere groep gaat de beste speler naar de play off fase waarna wordt doorgespeeld tot en met de halve finale.
In de poules speelt de jeugd best of 9 legs en in de knock out fase best of 11 legs. Het totale prijzengeld voor dit toernooi is £ 60.000,-
Na de groepsfase die verder op in dit artikel is terug te vinden de knock out fase met de 32 poulewinnaars. Hieronder de resultaten van deze wedstrijden:
Laatste 32 | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Luke Humphries | – | Callan Rydz | 2 | 6 |
2 | Paolo Nebrida | – | Tom Londsdale | 6 | 4 |
3 | Ryan Meikle | – | Adam Paxton | 6 | 2 |
4 | Harry Ward | – | Rhys Griffin | 6 | 3 |
5 | Martin Schindler | – | Rhys Hayden | 6 | 0 |
6 | Nico Schlund | – | Bradley Kirk | 2 | 6 |
7 | Geert Nentjes | – | Brian Raman | 6 | 4 |
8 | Berry van Peer | – | Justin Smith | 1 | 6 |
9 | Dimitri Van den Bergh | – | Melvin de Fijter | 6 | 3 |
10 | Thomas Lovely | – | Jack Main | 6 | 1 |
11 | Mike van Duivenbode | – | Rusty Jake Rodriguez | 6 | 4 |
12 | Christian Bunse | – | Mick De Decker | 6 | 4 |
13 | Mark Baxter | – | Lee Budgen | 4 | 6 |
14 | Jarred Cole | – | Justin van Tergouw | 6 | 3 |
15 | Ted Evetts | – | Scott Dale | 6 | 1 |
16 | Scott Jackson | – | Dawson Murschell | 6 | 4 |
Laatste 16 | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Callan Rydz | – | Paolo Nebrida | 6 | 2 |
2 | Ryan Meikle | – | Harry Ward | 3 | 6 |
3 | Martin Schindler | – | Bradley Kirk | 6 | 4 |
4 | Geert Nentjes | – | Justin Smith | 6 | 2 |
5 | Dimitri Van den Bergh | – | Thomas Lovely | 6 | 2 |
6 | Mike van Duivenbode | – | Christian Bunse | 5 | 6 |
7 | Lee Budgen | – | Jarred Cole | 6 | 3 |
8 | Ted Evetts | – | Scott Jackson | 6 | 0 |
Laatste 8 | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Callan Rydz | – | Harry Ward | 6 | 5 |
2 | Martin Schindler | – | Geert Nentjes | 6 | 0 |
3 | Dimitri Van den Bergh | – | Christian Bunse | 6 | 3 |
4 | Lee Budgen | – | Ted Evetts | 6 | 2 |
Halve finale | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Callan Rydz | – | Martin Schindler | 3 | 6 |
2 | Dimitri Van den Bergh | – | Lee Budgen | 6 | 1 |
Finale | |||||
Pos | Player | Player | score | ||
1 | Martin Schindler | – | Dimitri Van den Bergh |
De finale van het PDC WK voor jeugdspelers wordt op zondag 25 november gespeeld in Minehead Engeland
Om 14:30 uur Nederlandse tijd begint het toernooi en de loting is als volgt:
Poule 1
(1) Luke Humphries
Carl Batchelor
Ryan Lynch
wedstrijden;
Carl Batchelor 5-0 Ryan Lynch
Luke Humphries 5-1 Ryan Lynch
Luke Humphries 5-3 Carl Batchelor
Groepswinnaar: Luke Humphries
Poule 2
(32) Joe Davis
Callan Rydz
Logan Crooks
wedstrijden;
Callan Rydz 5-3 Logan Crooks
Logan Crooks 5-3 Joe Davis
Callan Rydz 5-4 Joe Davis
Groepswinnaar: Callan Rydz
Poule 3
(16) Rob Hewson
Jarvis Bautista
Paolo Nebrida
wedstrijden;
Paolo Nebrida 5-2 Jarvis Bautista
Rob Hewson 5-0 Jarvis Bautista
Paolo Nebrida 5-4 Rob Hewson
Groepswinnaar Paolo Nebrida
Poule 4
(17) Bradley Brooks
Tom Lonsdale
Hampus Norrstrom
wedstrijden:
Tom Lonsdale 5-4 Hampus Norrstrom
Bradley Brooks 5-2 Hampus Norrstrom
Tom Lonsdale 5-3 Bradley Brooks
Groepswinnaar: Tom Lonsdale
Poule 5
(8) Ryan Meikle
Alexander Faddel
Greg Ritchie
wedstrijden:
Greg Ritchie 5-0 Alexander Faddel
Ryan Meikle 5-1 Alexander Faddel
Ryan Meikle 5-2 Greg Ritchie
Groepswinnaar: Ryan Meikle
Poule 6
(25) Tommy Wilson
Adam Paxton
Sebastian Pohl
wedstrijden:
Adam Paxton 5-3 Sebastian Pohl
Tommy Wilson 5-0 Sebastian Pohl
Adam Paxton 5-4 Tommy Wilson
Groepswinnaar: Adam Paxton
Poule 7
(9) Niels Zonneveld
Harry Ward
Fred Box
wedstrijden:
Harry Ward 5-2 Fred Box
Niels Zonneveld 5-2 Fred Box
Harry Ward 5-1 Niels Zonneveld
Groepswinnaar: Harry Ward
Poule 8
(24) Rhys Griffin
Xaiochen Zong
Sven Hesse
wedstrijden:
Xiaochen Zong 5-1 Sven Hesse
Rhys Griffin 5-1 Sven Hesse
Rhys Griffin 5-4 Xiaochen Zong
Groepswinnaar: Rhys Griffin
Poule 9
(5) Martin Schindler
Lukas Wennig
Declan Cox
wedstrijden:
Lukas Wennig 5-2 Declan Cox
Martin Schindler 5-1 Declan Cox
Martin Schindler 5-3 Lukas Wennig
Groepswinnaar: Martin Schinder
Poule 10
(28) Rhys Hayden
Jack Faragher
Aaron Holdstock
wedstrijden:
Aaron Holdstock 5-2 Jack Faragher
Rhys Hayden 5-1 Jack Faragher
Rhys Hayden 5-1 Aaron Holdstock
Groepswinnaar: Rhys Hayden
Poule 11
(12) Nathan Rafferty
Nico Schlund
Conor Mayes
wedstrijden:
Nico Schlund 5-2 Conor Mayes
Conor Mayes 5-3 Nathan Rafferty
Nico Schlund 5-0 Nathan Rafferty
Groepswinnaar Nico Schlund
Poule 12
(21) Bradley Kirk
Keane Barry
Sven Groen
wedstrijden:
Sven Groen 5-1 Keane Barry
Bradley Kirk 5-3 Keane Barry
Bradley Kirk 5-3 Sven Groen
Groepswinnaar: Bradley Kirk
Poule 13
(4) Geert Nentjes
Callum Matthews
Steve Fitzpatrick
wedstrijden:
Steve Fitzpatrick 5-3 Callum Matthews
Geert Nentjes 5-0 Callum Matthews
Geert Nentjes 5-1 Steve Fitzpatrick
Groepswinnaar: Geert Nentjes
Poule 14
(29) Brian Raman
John Brown
Mats Gies
we
wedstrijden:
Mats Gies 5-2 John Brown
Brian Raman 5-2 John Brown
Brian Raman 5-3 Mats Gies
Groepswinnaar: Brian Raman
Poule 15
(13) Berry van Peer
Jesus Macias
Danny Key
wedstrijden:
Danny Key 5-0 Jesus Macias
Berry van Peer 5-0 Jesus Macias
Berry van Peer 5-2 Danny Key
Groepswinnaar Berry van Peer
Poule 16
(20) George Gardner
William Borland
Justin Smith
wedstrijden:
William Borland 5-4 Justin Smith
Justin Smith 5-1 George Gardner
George Gardner 5-1 William Borland
Groepswinaar: Justin Smith
Poule 17
(2) Dimitri Van den Bergh
Patrik Kovacs
Keelan Kay
wedstrijden:
Keelan Kay 5-4 Patrik Kovacs
Dimitri Van den Bergh 5-4 Patrik Kovacs
Dimitri Van den Bergh 5-1 Keelan Kay
Groepswinnaar: Dimitri Van den Bergh
Poule 18
(31) Melvin de Fijter
Jaikob Selby-Rivas
Jack Vincent
wedstrijden:
Jack Vincent 5-3 Jaikob Selby-Rivas
Melvin de Fijter 5-2 Jaikob Selby-Rivas
Melvin de Fijter 5-2 Jack Vincent
Groepswinnaar: Melvin de Fijter
Poule 19
(15) Wessel Nijman
Sean Coohill
Thomas Lovely
wedstrijden:
Thomas Lovely 5-3 Sean Coohill
Sean Coohill 5-4 Wessel Nijman
Thomas Lovely 5-3 Wessel Nijman
Groepswinnaar: Thomas Lovely
Poule 20
(18) Jimmy Hendriks
Jack Main
Shane McGuirk
wedstrijden:
Jack Main 5-1 Shane McGuirk
Jimmy Hendriks 5-3 Shane McGuirk
Jack Main 5-3 Jimmy Hendriks
Groepswinnaar: Jack Main
Poule 21
(7) Rowby-John Rodriguez
Hendrik Eggermann
Mike van Duivenbode
wedstrijden:
Mike van Duivenbode 5-0 Hendrik Eggermann
Rowby-John Rodriguez 5-1 Hendrik Eggermann
Mike van Duivenbode 5-3 Rowby-John Rodriguez
Groepswinnaar: Mike van Duivenbode
Poule 22
(26) Rusty-Jake Rodriguez
Maxim Aldoshin
Josh McCarthy
wedstrijden:
Maxim Aldoshin 5-3 Josh McCarthy
Rusty-Jake Rodriguez 5-1 Josh McCarthy
Rusty-Jake Rodriguez 5-1 Maxim Aldoshin
Groepswinnaar: Rusty-Jake Rodriguez
Poule 23
(10) Christian Bunse
Andrew Davidson
Levy Frauenfelder
wedstrijden:
Levy Frauenfelder 5-3 Andrew Davidson
Christian Bunse 5-3 Andrew Davidson
Christian Bunse 5-3 Levy Frauenfelder
Groepswinnaar: Christian Bunse
Poule 24
(23) Mike De Decker
Nico Blum
Adam Watson
wedstrijden:
Nico Blum 5-4 Adam Watson
Mike De Decker 5-1 Adam Watson
Mike De Decker 5-1 Nico Blum
Groepswinnaar: Mike De Decker
Poule 25
(6) George Killington
Mark Baxter
Christopher Haensch
wedstrijden:
Mark Baxter 5-3 Christopher Haensch
George Killington 5-0 Christopher Haensch
Mark Baxter 5-4 George Killington
Groepswinnaar: Mark Baxter
Poule 26
(27) Lee Budgen
Danny van Trijp
Jeffrey de Zwaan
wedstrijden:
Jeffrey de Zwaan 5-2 Danny van Trijp
Lee Budgen 5-0 Danny van Trijp
Lee Budgen 5-3 Jeffrey de Zwaan
Groepswinnaar: Lee Budgen
Poule 27
(11) Jarred Cole
Maikel Verberk
Patrick van den Boogaard
wedstrijden:
Maikel Verberk 5-3 Patrick van den Boogaard
Jarred Cole 5-3 Patrick van den Boogaard
Jarred Cole 5-2 Maikel Verberk
Groepswinnaar: Jarred Cole
Poule 28
(22) Justin van Tergouw
Callum Loose
Dean Finn
wedstrijden:
Callum Loose 5-4 Dean Finn
Justin van Tergouw 5-3 Dean Finn
Justin van Tergouw 5-0 Callum Loose
Groepswinnaar: Justin van Tergouw
Poule 29
(3) Ted Evetts
Kevin Doets
Jack Male
wedstrijden:
Kevin Doets 5-4 Jack Male
Ted Evetts 5-0 Jack Male
Ted Evetts 5-2 Kevin Doets
Groepswinnaar: Ted Evetts
Poule 30
(30) Scott Dale
Nicolai Rasmussen
Jordan Boyce
wedstrijden:
Jordan Boyce 5-2 Nicolai Rasmussen
Scott Dale 5-2 Nicolai Rasmussen
Scott Dale 5-0 Jordan Boyce
Groepswinnaar: Scott Dale
Poule 31
(14) Kenny Neyens
Scott Jackson
Lewis Pride
wedstrijden:
Scott Jackson 5-1 Lewis Pride
Kenny Neyens 5-3 Lewis Pride
Scott Jackson 5-3 Kenny Neyens
Groepswinnaar: Scott Jackson
Poule 32
(19) Dawson Murschell
Tomoya Goto
Dylan Powell
wedstrijden:
Tomoya Goto 5-3 Dylan Powell
Dawson Murschell 5-2 Dylan Powell
Dawson Murschell 5-2 Tomoya Goto
Groepswinnaar: Dawson Murschell