Ladbrokes UK Open Minehead het schema voor vandaag
Dit weekend wordt in het Engelse Minehead de Labrokes UK Open gehouden. Drie dagen vanaf 12:00 uur op vrijdag 1 maart tot met zondagavond als de grote finale plaatsvindt.
Altijd al een ludiek toernooi geweest met in de beginfase op 8 podia tegelijk wedstrijden en na iedere ronde opnieuw loten wie er tegen wie spelen moet. Dus kan het zo maar zijn dat de toppers elkaar al vroeg in het toernooi tegenkomen.
Alhoewel er wel qua positie op de plaatsingslijst wordt gespeeld en de absolute toppers pas in de vierde ronde in actie komen blijft dit toch altijd een bijzonder toernooi.
Vandaag worden de wedstrijden op 8 podia gespeeld en alle wedstrijden worden over best of 11 gespeeld. Vanaf de vierde ronde wordt dit best of 19 en vanaf de halve finales best of 21.
Hieronder het overzicht van de wedstrijden voor vandaag;
Podium 1 ( Hoofd podium ) start 13:00 uur
Mark McGeeney v David Pallett – First Round
Wes Newton v Cameron Menzies – First Round
Dawson Murschell v Ross Smith – Second Round
Glen Durrant v Day/Kuivenhoven – Second Round
Portela/Bates v Hughes/Rydz – Second Round
Taylor/Labanauskas v Kevin Burness – Second Round
Luke Humphries v Vincent van der Voort – Third Round
Toni Alcinas v Nathan Aspinall – Third Round
Ricky Evans v Justicia/Thoburn/Dennant – Third Round
Dimitri Van den Bergh v Shepherd/Worsley/Brooks – Third Round
Podium 2
Barry Lynn v Michael Rasztovits – First Round
Jamie Hughes v Callan Rydz – First Round
Dennis Nilsson v Madars Razma – First Round
Mike van Duivenbode v Ted Evetts – First Round
Scott Taylor v Darius Labanauskas – First Round
Wayne Jones v Vincent Kamphuis – Second Round
C Harris/Davey v Adam Hunt – Second Round
Temple/Preston v Arron Monk – Second Round
Shepherd/Worsley v Bradley Brooks – Second Round
Mickey Mansell v Danny Noppert – Third Round
James Richardson v Steve Lennon – Third Round
Baker/Harrington v Krzysztof Ratajski – Third Round
Devon Petersen v Portela/Bates/Hughes/Rydz – Third Round
Podium 3
Conan Whitehead v Michael Burgoine – First Round
Shaun Fox v Andy Jenkins – First Round
Joe Murnan v Mark Frost – First Round
Diogo Portela v Barrie Bates – First Round
Mark Wilson v Mark Dudbridge – Second Round
Nilsson/Razma v McGeeney/Pallett – Second Round
Van Duivenbode/Evetts v George Killington – Second Round
Collins/Rodriguez v Andy Boulton – Second Round
Gabriel Clemens v Zoran Lerchbacher – Third Round
Beveridge/Woodhouse v Chris Dobey – Third Round
Stevenson/Gray/McFarlane v Mark Webster – Third Round
Carlin/Bunse/Michael v Durrant/Day/Kuivenhoven – Third Round
Podium 4
Adam Huckvale v Mark Barilli – First Round
Geert Nentjes v David Evans – First Round
Cody Harris v John Davey – First Round
Kirk Shepherd v Jonathan Worsley – First Round
Matthew Edgar v Gary Eastwood – Second Round
Harry Ward v Browning/L Harris – Second Round
Newton/Menzies v Atkins/Bain – Second Round
Derry/Budgen v Van der Meer/Dootson – Second Round
Richard North v Ronny Huybrechts – Third Round
Ryan Joyce v Owen/Kantele/Lacey – Third Round
Newton/Menzies/Atkins/Bain v Josh Payne – Third Round
Cullen/Robinson/De Sousa/Raman v Van Duijvenbode/Clark/Zonneveld – Third Round
Podium 5
Jose de Sousa v Brian Raman – First Round
Nathan Derry v Lee Budgen – First Round
Vincent van der Meer v Eddie Dootson – First Round
Matt Clark v Niels Zonneveld – First Round
Robert Marijanovic v Davy van Baelen – Second Round
Fox/Jenkins v Mario Robbe – Second Round
Simon Stevenson v Gray/McFarlane – Second Round
Gavin Carlin v Bunse/Michael – Second Round
Wilson/Dudbridge v William O’Connor – Third Round
Fox/Jenkins/Robbe v Jeffrey de Zwaan – Third Round
Collins/Rodriguez/Boulton v Christian Kist – Third Round
Jones/Kamphuis v Taylor/Labanauskas/Burness – Third Round
Podium 6
Jarred Cole v Michael Barnard – First Round
Jason Cullen v Reece Robinson – First Round
Christian Bunse v John Michael – First Round
Martin Atkins v Jamie Bain – First Round
Scott Baker v Ryan Harrington – Second Round
Tony Newell v Huckvale/Barilli – Second Round
Tytus Kanik v Wilkinson/Meeuwisse – Second Round
Lynn/Rasztovits v Whitehead/Burgoine – Second Round
Edgar/Eastwood v Ryan Searle – Third Round
Ward/Browning/Harris v Jan Dekker – Third Round
Temple/Preston/Monk v Robert Thornton – Third Round
Van Duivenbode/Evetts/Killington v Nilsson/Razma/McGeeney/Pallett – Third Round
Podium 7
Marko Kantele v Chris Lacey – First Round
Lloyd Browning v Lee Harris – First Round
Kevin Thoburn v Matthew Dennant – First Round
Adrian Gray v Ian McFarlane – First Round
Peter Hudson v John Goldie – Second Round
Nentjes/Evans v Cole/Barnard – Second Round
Robert Owen v Kantele/Lacey – Second Round
Murnan/Frost v Ryan Meikle – Second Round
Marijanovic/Van Baelen v Martin Schindler – Third Round
Newell/Huckvale/Barilli v Brendan Dolan – Third Round
Derry/Budgen/Van der Meer/Dootson v Keegan Brown – Third Round
Podium 8
Daniel Day v Maik Kuivenhoven – First Round
Carl Wilkinson v Yordi Meeuwisse – First Round
Terry Temple v Simon Preston – First Round
Robbie Collins v Rowby-John Rodriguez – First Round
Darren Beveridge v Luke Woodhouse – Second Round
Cullen/Robinson v De Sousa/Raman – Second Round
Jose Justicia v Thoburn/Dennant – Second Round
Dirk van Duijvenbode v Clark/Zonneveld – Second Round
Ron Meulenkamp v C Harris/Davey/Hunt – Third Round
Nentjes/Evans/Cole/Barnard v Justin Pipe – Third Round
Murnan/Frost/Meikle v Alan Tabern – Third Round
Lynn/Rasztovits/Whitehead/Burgoine v Hudson/Goldie – Third Round