Aileen de Graaf en Luc Peters winnaars 4de NDB ranking in Vlaardingen
Het vierde NDB ranking toernooi, het Open Rotterdam, dat zondag 19 januari in Vlaardingen werd gespeeld is gewonnen door Aileen de Graaf en Luc Peters. Zij waren de beste spelers van het hoofdtoernooi voor heren en dames.
Er waren in totaal 476 darter naar Vlaardingen gekomen, 70 dames, en 107 heren voor de twee hoofdtoernooien en 166 heren voor het heren B toernooi, 15 meisjes, 22 aspiranten, 52 junioren, 28 paradarters en 16 darter voor de special klasse.
Aileen met dit seizoen al twee ranking titels op zak was ook in Vlaardingen niet te stoppen en zette tegenstander Astrid Trouwborst met 5-1 aan de kant.
Uitslagen dames vanaf de laatste 16;
Laatste 16 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Vanessa Zuidema | – | Melanie Vermaas | 3 | – | 0 |
2 | Marjolein Noijens | – | Yvon Graus | 2 | – | 3 |
3 | Heidi Schijvens | – | Sharon Pul | 3 | – | 2 |
4 | Aileen de Graaf | – | Borg Jansen | 3 | – | 0 |
5 | Sharon Veld | – | Astrid Trouwborst | 0 | – | 3 |
6 | Anne Dorrestijn | – | Priscilla Steenbergen | 0 | – | 3 |
7 | Floortje van Zanten | – | Ria Niemeijer | 3 | – | 0 |
8 | Anca Zijlstra | – | Aletta Wajer | 3 | – | 0 |
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Vanessa Zuidema | – | Yvon Graus | 4 | – | 2 |
2 | Heidi Schijvens | – | Aileen de Graaf | 0 | – | 4 |
3 | Astrid Trouwborst | – | Priscilla Steenbergen | 4 | – | 0 |
4 | Floortje van Zanten | – | Anca Zijlstra | 2 | – | 4 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Vanessa Zuidema | – | Aileen de Graaf | 2 | – | 4 |
2 | Astrid Trouwborst | – | Anca Zijlstra | 4 | – | 2 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Aileen de Graaf | – | Astrid Trouwborst | 5 | – | 1 |
Ranking aanvoerder van de heren, Luc Peters uit Nieuw Bergen, speelde in het heren hoofdtoernooi de finale tegen Bert-Jan Mulder uit Drenthe. Een spannende finale die pas in de laatste leg van de derde en laatste set in het voordeel van Luc werd beslist.
Uitslagen heren hoofdtoernooi vanaf de laatste 16;
Laatste 16 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Luc Peters | – | Johan van Velzen | 4 | – | 1 |
2 | Michel van der Horst | – | Daniel Geysendorpher | 4 | – | 1 |
3 | Jeroen Mioch | – | Marco de Kreij | 4 | – | 0 |
4 | Silko Visser | – | Yoerie de Vries | 4 | – | 1 |
5 | Andrew Helsemans | – | Bert Jan Mulder | 2 | – | 4 |
6 | Jeroen Louissen | – | Lorenzo Pronk | 2 | – | 4 |
7 | Ahmad Ahmaddy | – | Bennie Gerrits | 4 | – | 1 |
8 | Edwin van der Veen | – | Erik van Rijswijk | 3 | – | 4 |
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Luc Peters | – | Michel van der Horst | 5 | – | 4 |
2 | Jeroen Mioch | – | Silko Visser | 5 | – | 3 |
3 | Bert Jan Mulder | – | Lorenzo Pronk | 5 | – | 0 |
4 | Ahmad Ahmaddy | – | Erik van Rijswijk | 5 | – | 2 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Luc Peters | – | Jeroen Mioch | 5 | – | 0 |
2 | Bert Jan Mulder | – | Ahmad Ahmaddy | 5 | – | 3 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Luc Peters | – | Bert Jan Mulder | 2 | – | 1 |
Naast de twee hoofdtoernooien waren er ook 3 jeugdtoernooien, een meisjestoernooi, aspiranten toernooi en 1 voor de junioren. Lerena Rietbergen won de meisjesfinale van Aranka van der Waals en Massimo Balsamo won met 3-0 de finale bij de aspiranten van Tinus van Tiel.
Danny Jansen uit Holten, en tot Vlaardingen 5de op de NDB juniorenranking won in Vlaardingen met 4-1 van Bram van Dijk die na 3 rankingen een plaatsje onder Danny stond.
Uitslagen jeugd vanaf de kwartfinales;
Meisjes;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Rosanne van der Velde | – | Aranka van der Waals | 1 | – | 3 |
2 | Joëlla Verhagen | – | Amy Geerlof | 3 | – | 0 |
3 | Lerena Rietbergen | – | Caithlyn Biever | 3 | – | 0 |
4 | Cheyenne Doddema | – | Lola van Vuren | 1 | – | 3 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Aranka van der Waals | – | Joëlla Verhagen | 3 | – | 2 |
2 | Lerena Rietbergen | – | Lola van Vuren | 3 | – | 0 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Aranka van der Waals | – | Lerena Rietbergen | 1 | – | 3 |
Aspiranten;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Bert Neggers | – | Lucas Tessin | 2 | – | 3 |
2 | Victor Strijdonck | – | Massimo Balsamo | 0 | – | 3 |
3 | Bradley van der Velden | – | Koen Schreuders | 3 | – | 2 |
4 | Mike de Graaf | – | Tinus van Tiel | 0 | – | 3 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Lucas Tessin | – | Massimo Balsamo | 2 | – | 3 |
2 | Bradley van der Velden | – | Tinus van Tiel | 1 | – | 3 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Massimo Balsamo | – | Tinus van Tiel | 3 | – | 0 |
Junioren;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Sam Coenders | – | Bram van Dijk | 2 | – | 3 |
2 | Moreno Blom | – | Robin Janssen | 3 | – | 0 |
3 | Danny Jansen | – | Calvin Nicolai | 3 | – | 0 |
4 | Colinn Haverkate | – | Mark Tabak | 1 | – | 3 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Bram van Dijk | – | Moreno Blom | 3 | – | 2 |
2 | Danny Jansen | – | Mark Tabak | 3 | – | 0 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Bram van Dijk | – | Danny Jansen | 1 | – | 4 |
Het heren B toernooi werd gewonnen door Manuel Marques die in de beslissende 7de leg Egin Olguin wist te kloppen
Nummer 1 en 2 van de ranking voor Paradarters, Michelovic van Velzen en Pascal van der Hoorn vochten weer een sportief duel uit met dit keer Pascal die in de beslissende vijfde leg als eerste de dubbel vond.
Nummer 1 op de Specials ranking, Menno Lammers, liet weer zien waarom hij eerste staat want hij won de finale tegen Geoffrey Weelink met 3-1.
Uitslagen Heren B vanaf de kwartfinale;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Sander Broekhuizen | – | Arcangelo Tardio | 3 | – | 1 |
2 | Manuel Marques | – | Marc van Pruissen | 3 | – | 0 |
3 | Kevin Vrielink | – | Henry Veenstra | 2 | – | 3 |
4 | Engin Olgijn | – | Patrick Ziemer | 3 | – | 2 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Sander Broekhuizen | – | Manuel Marques | 1 | – | 3 |
2 | Henry Veenstra | – | Engin Olgijn | 1 | – | 3 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Manuel Marques | – | Engin Olgijn | 4 | – | 3 |
Uitslagen Paradarters vanaf de kwartfinale;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Michelovic van Velzen | – | Dennis Koster | 3 | – | 1 |
2 | Carel Scholten | – | Peter Westerhuis | 3 | – | 0 |
3 | Henk Jager | – | Cliff Ruiter | 0 | – | 3 |
4 | Arie van der Rassel | – | Pascal van Hoorn | 0 | – | 3 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Michelovic van Velzen | – | Carel Scholten | 3 | – | 0 |
2 | Cliff Ruiter | – | Pascal van Hoorn | 0 | – | 3 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Michelovic van Velzen | – | Pascal van Hoorn | 2 | – | 3 |
Uitslagen Specials vanaf de kwartfinale;
Laatste 8 | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Menno Lammers | – | Robin Sassen | 2 | – | 0 |
2 | Chen Bakker | – | Albert Penninkhof | 0 | – | 2 |
3 | Aant Jager | – | Jeffry Klomp | 2 | – | 0 |
4 | Geoffrey Weelink | – | Fred Kupers | 2 | – | 0 |
Halve finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Menno Lammers | – | Albert Penninkhof | 3 | – | 1 |
2 | Aant Jager | – | Geoffrey Weelink | 0 | – | 3 |
Finale | ||||||
Pos | Player | Player | score | |||
1 | Menno Lammers | – | Geoffrey Weelink | 3 | – | 1 |