Het ziet er somber uit voor de als vijfde geëindigde Jeffrey de Zwaan

Groep 3 heeft de wedstrijden in fase 2 van de PDC Home Tour er op zitten. In die groep van 7 spelers twee Nederlanders, Jeffrey de Zwaan en Geert Nentjes en voor de laatst genoemde was het wel een zeer teleurstellende dag.

Geert won slechts 1 van de 6 partijen en eindigde met slecht 1 punt en 17 legs in de min als laatste. Jeffrey ging voortvarend van start in deze Round Robin. Hij won de eerste twee partijen maar daarna was het allemaal net niet op 1 partij na die met 5-1 werd verloren.

Jeffrey eindigde met twee gewonnen partijen als vijfde en moet dus afwachten of hij de volgende fase van het toernooi gaat halen. Mede ook omdat  Alan Tabern uit groep 1 evenveel punten als legs saldo heeft als de Zwaan en er nog twee groepen moeten spelen. Het ziet er dus somber uit voor de Zwaan.

Wel door naar de volgende ronde zijn groepswinnaar Carl Wilkinson, hij won 5 van de 6 partijen, Kirk Shepherd die dankzij onderling resultaat tweede werd want hij had evenveel punten als legs voor als James Wilson die derde werd. Nick Kenny is de vierde die doorgaat naar de derde fase waar in totaal 21 spelers moeten uitkomen.

Alle uitslagen van de gespeelde wedstrijden vind je hier.

De eindstand in groep 3:

pos speler punten  legs +/-
1 Carl Wilkinson 5 13
2 Kirk Shepherd 4 4
3 James Wilson 4 4
4 Nick Kenny 3 -2
5 Jeffrey de Zwaan 2 0
6 Adam Hunt 2 -2
7 Geert Nentjes 1 -17